Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wspaniały Jubileusz Wielopokoleniowej Orkiestry Dętej

Utworzono dnia 29.09.2022
Czcionka:

 Jubileusz Wielopokoleniowej Orkiestry Dętej 10 lecie, sala w świetlicy wiejskiej, grupa członków orkiestry , cziewczęta i chłopcy, mężczyźni poubierani wbiałe koszule i granatowe spodnie, na pierwszym planie stoi kapelmistrz orkiestry obok niego po prawej stronie ustawiono kosz z kwiatami

W niedzielne popołudnie, Jubileusz 10-lecia działalności świętowała Wielopokoleniowa Orkiestra Dęta, działająca przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie. Uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli członkowie orkiestry i ich rodzice, radni Rady Gminy dyrektorzy szkół, przewodniczące KGW odbyło się w Wolicy Śniatyckiej. Uczestników Jubileuszu powitał Sekretarz Gminy Pan Stanisław Siek i w imieniu Pani Wójt Wiesławy Sieńkowskiej, własnym oraz pracowników SOK, na ręce kapelmistrza Pana Ryszarda Gryciaka przekazał  gratulacje i życzenia dla całej orkiestry.  Wraz z dyrektor SOK Panią Iwoną Pełypyszyn i wiceprzewodniczącym Rady Gminy Panem Edwardem Schabem, dla wszystkich członków orkiestry wręczył kosz kwiatów i podziękowania za wieloletnią aktywną działalność oraz reprezentowanie gminy na wielu scenach wojewódzkich i krajowych. Pan Sekretarz wyraził uznanie dla muzycznej pasji, którą wielokrotnie podziwiamy. Podczas koncertu życzył dalszej, równie owocnej współpracy oraz inspiracji potrzebnej do rozwoju orkiestry. Podziękowanie dla Władz Gminy i pracowników SOK za wsparcie i wszelką pomoc w imieniu orkiestry złożył Pan Ryszard Gryciak. Podkreślił, że lata ciężkiej, systematycznej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu przynoszą sukces. Zauważył, że dziś wiele osób z naszej orkiestry rozwija swoje talenty w szkołach muzycznych czy też w zawodowych orkiestrach.

Cieszymy się, że Wielopokoleniową Orkiestrę Dętą prowadzi tak wspaniały, życzliwy

i ciepły człowiek, który swoją pasją może zarażać innych.  Talenty młodych,  jak również możliwości instrumentalne, pozwalają uświetniać uroczystości patriotyczne, religijne, festyny i inne.

 

Wspaniały jubileusz

Utworzono dnia 29.09.2022, 14:23

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 11

W poprzednim tygodniu: 91

W tym miesiącu: 395

W poprzednim miesiącu: 447

Wszystkich: 12618

Nasza Placówka

Poniedziałek

11.00-19.00

Wtorek

8.00- 16.00

Środa

8.00- 19.00

Czwartek

8.00- 16.00

Piątek

8.00 -16.00

Pierwsza i trzecia

sobota miesiąca

8.00 -14.00

   

Bannery boczne

 

 

 

Zegar